fbpx

לקראת האביב יש לנו הזדמנות להעריך מחדש את בריאותנו ואת אורח החיים שלנו ולעשות ניקוי אביבי כדי לתמוך בגופנו.

ראשית, הרעיון של ניקוי רעלים הוא תרגול עתיק יומין חוצה תרבויות ומסורות. הגוף אוגר רעלים וחומרים זרים במשקעי השומן שלנו. עד מהרה, הצטברות הרעלים בגוף משפיעה על יכולתנו לספוג חומרים מזינים מהמזון אשר בתורו, משפיעה לרעה על מערכות הגוף השונות שלנו. גמילה אביבית יכולה לעזור לזה!

בִּיוֹשֶׁר. רעלים הם חלק בלתי נמנע מהחיים ולגוף האדם יש את המנגנון הטבעי לניקוי רעלים. עם זאת, לפעמים זה מועיל לתת למערכת יד לעזרה עם ניקוי רעלים באביב, במיוחד בגלל שאנו חיים בסביבה עם נוכחות מוגברת של רעלים וחומרים מסרטנים.

באופן לא רצוני, אנו נחשפים לרעלים על בסיס יומיומי באמצעות זיהום מפסולת תעשייתית וכימיקלים תעשייתיים, חומרי הדברה, קרינה אלקטרומגנטית וגם תוספי מזון. כמו כן, בחירות אורח החיים חושפות אותנו לרעלנים, למשל, תזונה לקויה, עישון, אלכוהול, קפאין, סמים וכו'.
בנוסף, המערכת הגופנית שלנו עלולה להיקלע ללחץ עקב נסיבות המובילות למחלות, עייפות או גורמים רגשיים. כגון מתח, חרדה או דיכאון.

איפוס הגוף שלך יעזור להעלות את רמות האנרגיה, לאזן את ההורמונים, ישפר את מערכת העיכול, תחושו תחושת קלילות, הוא עוזר לשבור את התשוקות ויגרום לך להרגיש חיוני, שלא נדבר על עור זוהר ויפה.

 

כל אחת מהבעיות  שלהלן עשויה להצביע על הצטברות של רעלים ולהזדקק לניקוי רעלים:

עייפות, רמת אנרגיה נמוכה, תשישות, עיגולים שחורים מתחת לעיניים, הפרעות עיכול, עצירות, משקל עודף, נדודי שינה, דיכאון, מתח, ציפורניים שבירות, ריח רע מהפה, אלרגיות, כאבי פרקים, כאבי ראש, בעיות עור, זיכרון לקוי, יצר מיני נמוך, תפקוד לקוי של מערכת החיסון; כלומר הצטננות תכופה/שפעת/פצעי קור, קנדידה, נפיחות, עצבנות, נשירת שיער, אקנה.

מה הוא ניקוי רעלים?

ניקוי רעלים הוא תהליך של סילוק חומרים מזיקים מהגוף.

אנו חשופים לרעלים כל הזמן, דרך המים שאנו שותים, האוויר שאנו נושמים, האוכל שאנו אוכלים, מוצרים שאנו שמים על העור שלנו, הרגלי פנאי כמו עישון, אלכוהול וקפה, מזהמים סביבתיים וכימיקלים בהישג יד.

חשיפה מתמדת לרעלים מכניסה את גופנו לכמות עצומה של עומס והיא מחייבת את איברי הגמילה שלנו (כליות, כבד, ריאות, עור, מעיים) לעבוד קשה במיוחד כדי לסלק אותם.

ניקוי רעלים היא דרך מצוינת לנקות את הגוף ולהפחית את העומס הרעיל שלנו, מה שמאפשר לאיברים שלנו להתאושש ולהתחדש. ניקוי רעלים גם מקדם ריפוי בגוף

ניקוי הגוף בקצב נכון

אם עושים זאת בצורה נכונה דיטוקס יכול להועיל לבריאות שלך ולגרום לך להרגיש מצוין. עם זאת, אם אתם תעשו את סוג לא נכון של דיטוקס , אתם עלולים להסתכן בהרבה תופעות לוואי או להתייאש ולא להשלים את זה.

התהליך

במהלך ניקוי רעלים אנחנו מחריגים מזונות מתוקים, אלכוהול, קפאין
ומתמקדים בהגדלת המזון הצמחי כלומר ירקות, פירות, אגוזים זרעים וקטניות וכן להגדיל את צריכת המים שלנו. על ידי הפחתת מזונות מבוססי בעלי חיים, סוכר וממריצים אתם נותנים לגוף שלכם הפסקה ועוזרים לו להפחית את העומס הרעיל שלו. אם אתה יכול לבחור מזון אורגני זה גם יעזור להפחית את צריכת הכימיקלים שלך.

כתוב את הכותרת כאן